OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

31. Niedziela Zwykła – 30.10.2022

We wtorek Uroczystość Wszystkich ŚwiętychMsze św. na naszym cmentarzu o godz. 9.00 i 11.00. Tradycyjnie wypominki będą przyjmowane przy pierwszej bramie wejściowej na cmentarz (pomaga pani katechetka).

Za wszystkich zmarłych modlimy się przez cały tydzień. Przed Mszą św. o 16.00 w intencji zmarłych odmawiamy Koronę do Miłosierdzia Bożego i wymieniamy zmarłych z wypominek jednorazowych.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 10.00 i 16.00.

W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego można uzyskać odpust zupełny.

Przypominam dysponentom grobów o sprawdzeniu na stronie www.mogily.pl/piotrkowice ważności grobu. Do końca bieżącego roku opłata za 20 lat za pojedynczy grób wynosi 400zł (podwójny 800zł). Ponieważ jest to najniższa opłata w naszym dekanacie, obowiązująca od kilkunastu lat bez zmian, a koszty utrzymania cmentarza rosną, to od 1.01.2023 roku opłata ta wyniesie 600zł (1000zł grób podwójny, czyli dwa miejsca obok siebie).

W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 15.30.

W niedzielę – pierwszą miesiąca – taca gospodarcza.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 30zł na środki czystości paniom: Teresie Kowal, Halinie Biernackiej, Zofii Drożdżowskiej, Bogusławie Jaros i zapraszam na sobotę panie: Marię Gawlak, Ewelinę Kociszewską, Weronikę Nowosińską, Bożenę Kielian, Grażynę Suliga.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

Udało się przygotować na świetlicy jedno pomieszczenie dla pani organistki, dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zapraszali panią Bożenę do siebie między Mszami w niedziele i święta.

3. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zamawiać wypominki roczne, półroczne i kwartalne, natomiast wypominki jednorazowe wypisujemy na kartkach, które można wziąć z ołtarzy bocznych.

4. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

5. Zachęcam do nabycia Niedzieli wraz z kolorowym dodatkiem.

Na nadchodzący tydzień niech nam Bóg błogosławi.

****************************************

INTENCJE MSZALNE 31.10.2022 – 6.11.2022

PONIEDZIAŁEK – 31 października

16.00 + Dorotę Peszko = zam. chrzestny Stanisław z rodz

16.30 + Cezarego Wójcickiego = młodsze koleżanki i koledzy z SP Piotrkowice

WTOREK – 1 listopada – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

9.00 + Włodzimierza Skibę = zam. rodzina

11.00 ZA PARAFIAN

ŚRODA – 2 listopada – DZIEŃ ZADUSZNY

10.00 + Henrykę, Józefa Wójcik

16.00 + Zofię Cieślik (1 r) = zam. rodzina

CZWARTEK – 3 listopada

16.00 + Czesława Kiliana = zam. Edward Kaleta z rodz.

16.30 + Cezarego Wójcickiego = zam. mieszkańcy Zarzecza

PIĄTEK – 4 listopada