OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1 Niedziela Adwentu – 28.11.2021

Dziś rozpoczynamy okres Adwentu – radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. Jeśli nie będzie żadnych dodatkowych obostrzeń, rekolekcje adwentowe będą 12-13 grudnia i poprowadzi je o. Jakub Zawadzki – proboszcz parafii bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie.

Dziś o 12.00 poświęcenie opłatków. Bardzo proszę kandydatów do bierzmowania o pomoc w dostarczeniu opłatków i kalendarzy do naszych domów. Spotkanie dla kandydatów będzie w piątek po Mszy św. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 15.30.

W następną niedzielę – pierwszą miesiąca – taca gospodarcza.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 15zł na środki czystości paniom: Edycie Domagała, Marii Gaworek, Agnieszce Kielian i proszę na sobotę 4.12 panie: Anetę Kaleta, Annę Pietras, Małgorzatę Dercz, Katarzynę Środa, Dorotę Żołędzką, Beatę Niedospał, Jolantę Urbańską.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

3. Kontynuujemy prace przy świetlicy parafialnej.

Dziękuję za ofiarowane drzwi wewnętrzne i futryny oraz lustro łazienkowe. Bóg zapłać za wszelką pomoc materialną i ofiary składane na prace przy parafii.

4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie medalików dzieciom pierwszokomunijnym.

5. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej. Są także kalendarze misyjne po 5zł oraz świece Caritas na stół wigilijny po 7zł.

Na nadchodzący tydzień niech nam Bóg błogosławi.

****************************************

INTENCJE MSZALNE 29.11.2021 – 5.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29 listopada

6.30 + Bogusławę Dąbkowską = zam. rodz. Pietrasów

WTOREK – 30 listopada

6.30 + Józefę Ozimina = zam. córka Maria z mężem

ŚRODA – 1 grudnia

6.30 + Krzysztofa Jarosa = zam. wujek Marian i ciocia Wanda

CZWARTEK – 2 grudnia

6.30 + Stanisława Stencla = zam. rodz. Urbanów

PIĄTEK – 3 grudnia

6.30 + Marię, Stanisława Brożek = zam. Alicja i Ryszard Brożek

16.00 + Antoniego, Helenę Kuśmierz = zam. syn z rodz.

SOBOTA – 4 grudnia

6.30 + Włodzimierza Pitucha = zam. wnuczka Marta z rodz.

NIEDZIELA – 5 grudnia

8.00 + Mariannę (5 r), Franciszka, Mariana Suliga, Józefa Bijaka

10.00 + Emilię, Stanisława, Eugeniusza Peruń, Jadwigę Bożek,

Barbarę, Stanisława Tkaczewskich, zm. z rodz.

12.00 ZA PARAFIAN