OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

2. Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024

Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 15.30 oraz na Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 15.30.

W pierwszą niedzielę miesiąca taca gospodarcza.

Także w niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji p. Zofii Korycińskiej z Olbrachcic z okazji 100. rocznicy urodzin.

Za tydzień rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzą oo. Cystersi z Jędrzejowa. Spowiedź w sobotę 2 marca: 9.20-10.00 i 15.20-16.00.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na środki czystości.

2. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

Serdecznie dziękuję wszystkim Sołtysom, a na ich ręce wszystkim Parafianom, za pozytywną odpowiedź na moją prośbę o przekazanie jednej patelni kamienia na dojazd do bramy kościoła. Dzięki wszystkim dziesięciu sołectwom zrobimy dojazd do kościoła, jak tylko będzie kamień.

3. W sobotę po Mszy św. o 16.00 spotkanie na Świetlicy Parafialnej Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II. Zapraszam panów, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do Chorągwi oraz tych, którzy chcą jeszcze dołączyć.

5. 14 marca, w czwartek organizujemy wyjazd do kina Moskwa na film „Powołany 2” – to druga część filmu opartego na autentycznych świadectwach ludzi. Wyjazd po Mszy św. o 16.00, seans o 18.00, po filmie czas w Kielcach na pizzę czy spacer, powrót ok 22.00. Koszt przejazdu i biletu 50zł. Zapisy w zakrystii.

6. Zachęcam do nabycia Niedzieli z kolorowym dodatkiem. Są także do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas z białej czekolady.

Na nadchodzący tydzień niech nam Bóg błogosławi.