OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

17. Niedziela Zwykła – 24.07.2022

Dziś, z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Ofiara składana przy poświęceniu przekazana będzie dla MIVA POLSKA – na zakup pojazdów dla misjonarzy. Każdy kierowca otrzyma pamiątkowy breloczek.

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości państwu: Katarzynie Karwat, Barbarze Wencek, Mirosławie Peruń, Barbarze Chwastek, Krystynie Kruk, Helenie Zimoląg, Marii Bździon, Henryce Skowronek, Wiolettcie Krzysztofik i zapraszam wyjątkowo na piątek na godz. 9.00 państwa: Jadwigę Furmanek, Martę Maciejewską, Henryka Lecha, Zdzisławę Kuchta, Elżbietę Markowską, Monikę Turek, Barbarę Żołędzką.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła: pewna rodzina 250zł. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

3. Policja zwraca się z apelem o ostrożność, gdyż znów w regionie są próby oszustwa „na wnuczka”, „na policjanta”, „na listonosza”. Prosi także, by na czas nieobecności zamykać domy (drzwi, okna), gdyż coraz więcej zdarza się kradzieży.

4. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.

Na nadchodzący tydzień niech nam Bóg błogosławi.

****************************************

INTENCJE MSZALNE 25.07.2022 – 31.07.2022

PONIEDZIAŁEK – 25 lipca

16.30 + Krzysztofa Zapałę = zam. siostra Zuzanna z mężem

17.00 + Krzysztofa Jarosa (im) = żona z dziećmi

17.30 Dziękczynna z racji 16 rocz. ur. Zuzanny Wiejak z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej = zam. rodzice i brat

WTOREK – 26 lipca

17.00 + Marka Lecha (ur)

17.30 + Dorotę Peszko = zam. chrześnice Dominika i Wiktoria

ŚRODA – 27 lipca

17.00 + Marię i Daniela Gliwińskich = zam. córka Bożena z rodziną

17.30 + Czesława Kiliana = zam. syn Tomasz z rodz.

18.00 + Ryszarda Kryjom = od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 28 lipca

17.00 + Władysława Szymańskiego = żona i synowie

17.30 + Andrzeja Szwaję = zam. chrzestna Helena Ozga

PIĄTEK – 29 lipca

17.00 + Czesława Kiliana = zam. rodz. Lechów

17.30 + Zofię Krawiec, Danutę Stachorzak = zam. siostra Halina z mężem Józefem

SOBOTA – 30 lipca

17.00 + Krzysztofa (26 r), Mariana Zielińskich

17.30 + Adama Nowaka = zam. chrześnik Przemysław z rodz.

18.00 + Eugeniusza Ozgę = od uczestników pogrzebu

NIEDZIELA – 31 lipca

8.00 + Rocha Wasik = zam. syn Piotr z rodz.

10.00 + Bronisławę, Jana Skiba, Janinę Misterka

12.00 Dziękczynna z racji 2 rocz. ślubu Irminy i Łukasza Laprus, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej